Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2021-10-11

Projekto „Jau atvažiuoja Šv. Kalėda“ informacija

Gerbiamieji dailininkai,

Ir šiais, 2021 metais, Laiptų galerija jau 29-ąjį kartą organizuoja tarptautinę miniatiūrų parodą – projektą „Jau atvažiuoja Šv. Kalėda“. Tai vienas mėgiamiausių ir pats laukiamiausias šiauliečių, miesto svečių kalėdinio periodo renginių. Jau veik tris dešimtmečius gyvuojančios parodos pradininkas a.a. Žibuntas Mikšys.

 

Menininkai iš Lietuvos ir užsienio kasmet kuria savo Kalėdų stebuklą – miniatiūras, kurios ne tik džiugina akį, bet ir tampa miela dovana - kiekviena miniatiūra tai mažytė istorija, kurioje randi duris, langus, plyšius į didelius pasaulius su kiekvieno kūrėjo savitu ir unikaliu braižu.

 

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti miniatiūrų parodoje – projekte.

 

Atidarant tarptautinę miniatiūrų parodą renginio „Jau atvažiuoja Šv. Kalėda“ metu kasmet skelbiamos nominacijos – apdovanojami įdomiausių miniatiūrų autoriai.

 

Projekto nuostatai 2021 m.:

1. Menininkai iki lapkričio 20 d. į „Laiptų galeriją“ pateikia 2 - 3 meno kūrinius („Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83, Šiauliai).

2. Meno kūrinių tema, techninis išpildymas laisvai pasirinktas (grafika, tapyba, skulptūra, objektas, nuotrauka ir t.t.).

3. Apipavidalinto meno kūrinio (grafikos, tapybos, fotografijos) kraštinė neturi viršyti 20 cm. Skulptūros aukštis – iki 20 cm.

4. Reikalinga autoriaus ir kūrinio metrika. Būtina įrašyti autoriaus vardą pavardę, darbo pavadinimą, kainą.

5. Darbus nominacijoms atrenka galerijos sudaryta komisija.

 

Pastabos:

1. Nuostatuose numatytas parodos suvenyrinis katalogas. Autorių prisidėjimo prie leidybos, organizacinių bei pristatymo išlaidų, darbų išsiuntimo autoriams mokestis – 10 Eur. 2. Darbai katalogui bus fotografuojami. Katalogui galėsime panaudoti ir jūsų geros rezoliucijos (bent 2 MB) darbo nuotrauką. Siųsti el.paštu mngalerija@gmail.com.

3. Darbus patogiausia siųsti per autobusų siuntas nurodant „Laiptų galerijos“ atstovo (Monika Stanislovaitytė, 8688 98628) duomenis. Nepamirškite užrašyti tikslų adresą, kuriuo išsiųsti darbą atgal bei kontaktinį savo telefono numerį.

 

Išsamesnė informacija dėl parodos organizavimo ir dalyvavimo teikiama tel.: 8 41 20 06 42, el. p.: mngalerija@gmail.com.

 

Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“ (Žemaitės g. 83, LT-76234 Šiauliai).
 
Atgal