Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2021-09-17

Indra Marcinkevičienė | Pasinerk į savo gelmes

Indra Marcinkevičienė yra apdovanota šamano siela. Atsikračiusi savo individualumo, menininkė iš naujo atranda pirmapradžio meno įtakos galią. Jis tarnauja jai kaip pagrindas arba kaip variklis. Pirmapradė kalba atėjusi iš seniai, kurios pėdsakų apstu jos kūriniuose... Ji išlaiko kontaktą su gyvybinėmis jėgomis, kurios kitados dalijosi pasaulį, intymumą. Kruopštūs, elementarūs ir amatiniški atrodantys tekstilės darbai sukuria jos kūriniams stebuklingumo gaidą. Kaip iš kitos epochs perkeltas ritualas, kurį apšviečia naudojama skaisčiai raudone įtampa. Tai yra nutolęs senas kultas, kuriam Indrasuteikė maitinančias antikines galias. Bespalvė globojanti antikinė figūra, Kaip senos dvasios saulė , drėkina visą kūrinį, Kaip nepaprasta mandala.
Christian Noorbergen

 

Indros kūrinių garso sluoksnį tradiciškai praplečia Gleb Divov - išradėjas, kompozitoriaus, Creative AI, Blockchain Art ir NFT scenų pradininkas, Lietuvos Respublikos meno kūrėjas, Užupio Respublikos kultūros ir inovacijų ministras - ir jo multi-apdovanotas, pirmasis pasaulyje psichologijos pagrindu DI (dirbtinio intelekto) muzikos kompozitorius "Musical Blockchain".


Apdoroti naudojant moderniausią psichologija pagrįstą išradimą, kūriniai plečia savo gylį ir formuoja kontūrus garsiniu dimensiju ir prideda šiuolaikinį audioNFT prisilietimą prie šios užburiančios ir įspūdingos patirties.

 

Indra Marcinkevičienė

 

 

Organizatorių informacija

 

VšĮ "Trakų Vokės dvaro sodyba" Žalioji a. 2A, LT-02232, Vilniaus m. sav., Vilniaus m.
2021 09 18 - 11 30
 
Atgal