Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2021-09-15

KKKC skelbia kūrėjų paiešką Meno kiemo dirbtuvių rezidencijai

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) skelbia bent keturių kūrėjų paiešką Meno kiemo dirbtuvių rezidencijai.

 

Naujieji rezidentai nuo 2021 m. lapkričio mėnesio galės nemokamai įsikurti dirbtuvėse iki vienerių metų laikotarpiui.

 

Siekdamas bendradarbiavimo veiklų plėtros ir įgyvendinimo, KKKC kviečia teikti paraiškas Klaipėdos regiono kūrėjus ir jų grupes. Meno kiemo dirbtuvėse reziduojantiems menininkams keliamas uždavinys – įgyvendinti projektus integruojant savo veiklas Klaipėdos mieste.

 

Rezidentai, dalyvaujantys meno dirbtuvių programoje, turės visas galimybes atskleisti savo meninės raiškos formas ir technologijas per sociokultūrinį bendradarbiavimą su visuomene. Taip pat siekiama, kad reziduojantys menininkai turėtų visas galimybes tobulėti bendradarbiaudami su kitais menininkais. Tikimasi, kad kartu kurdami įvairius projektus, rezidentai skatins Klaipėdos miesto visuomenės kultūrinį ir meninį susidomėjimą, kvies juos į diskusijas, pokalbius, dirbtuves. Šios programos tikslas – įtraukti Klaipėdos miesto bendruomenę į kūrybines veiklas, supažindinti su įvairiomis meno sritimis, kūrėjais ir jų darbo technikomis, dalyvauti kūrybinėje, meninėje veikloje ir skatinti bendruomenę domėtis KKKC ir Klaipėdos miesto kultūriniais projektais.

 

Užpildytų paraiškų formų laukiame el. paštu: residencies@kkkc.lt iki 2021 m. rugsėjo 27 d.

 

Paraiškos formą rasite: bit.ly/3k85Hfu

 

Dėl dirbtuvių apžiūros ir papildomos informacijos prašome kreiptis į KKKC rezidencijų koordinatorę Agnietę Skirmantienę el. paštu: agniete@kkkc.lt arba tel. +370 602 21167 darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val.

 

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro informacija

KKKC (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda).
 
Atgal