Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2021-08-19

Kvietimas EKSLIBRISO KŪRĖJAMS

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kartu su Lietuvos dailininkų sąjunga ir kitomis Lietuvos atminties institucijomis 2021–2022 m. vykdo projektą „Lietuvos ekslibriso kūrėjai XX–XXI a.: enciklopedinio žinyno rengimas“ ir kviečia menininkus, sukūrusius bent vieną ekslibrisą, kreiptis į projekto rengėjus. 

Projektu siekiama populiarinti mažosios grafikos autorių darbus, sukurtus nuo 1900 m. iki šių laikų, ir atlikti parengiamuosius išsamaus XX–XXI a. enciklopedinio Lietuvos ekslibriso kūrėjų žinyno leidybos darbus. Renkama ir analizuojama medžiaga apima šalies, išeivijos ir pasaulio lietuvių darbus, kurie iki šiol nebuvo prieinami Lietuvoje ir turi išskirtinę svarbą mažosios grafikos meno istorijai ir raidai.

 

Projekto tikslas yra surinkti, susisteminti, išanalizuoti ir išsamiai pristatyti XX–XXI a. Lietuvos knygos ženklų kūrėjus ir jų darbus.

 

Jei esate sukūrę ekslibrisų ir norėtumėte būti įtrauktas į Lietuvos ekslibriso kūrėjų enciklopedinį žinyną, maloniai prašome rašyti el. paštu knygosgrafika@savb.lt arba skambinti telefonu (8 41) 42 05 10.

 

Visą informaciją apie projektą rasite bibliotekos svetainėje:

https://savb.lt/lt/lietuvos-ekslibriso-kureju-enciklopedinis-zinynas/

 

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
 
Atgal