Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2021-05-11

Vaidės Gaudiešiūtės piešinių paroda „Minčių aikštelės“

Gegužės 14 d. Šiaulių „Laiptų“ galerijoje atidaroma klaipėdietės dailininkės Vaidės Gaudiešiūtės piešinių paroda „Minčių aikštelės“. Tai pirmoji dailininkės solo paroda ir džiugu, kad ji surengiama Šiauliuose, dailininkės studijų mieste - Šiaulių universiteto Menų fakultete ji studijavo dailę bei technologijos ir dailės istoriją, čia „atradau sau plunksneles, tušą, drobę ir linijas, kurie ir tapo pagrindiniais saviraiškos instrumentais“.


Žvelgdamas į dailininkės kūrinius stebiesi menininkės kruopštumu, begale rankos judesių įamžinant susikaupusias mintis. „Piešimas man – savotiška aikštelė, kurioje galiu stabtelėti tarp kasdienybės kilimų ir kritimų. Aikštelė, kurioje galiu susikaupti, pažiūrėti iš šono, apgalvoti ir ieškoti atsakymų piešdama. Tikiuosi, kad „Laiptų galerijoje“ paroda bus lankytojams nedidelė aikštelė tarp kasdienybės ieškojimų“, - sako dailininkė. Parodą pristatys Šiaulių universiteto dailės dėstytojas, dailininkas Rimantas Buivydas.


Iškart po studijų dailininkė dirbo gimtosios Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje, o šiuo metu dirba LNDM Prano Domšaičio galerijoje, kur, kaip ji pati sako, turi galimybę būti arti dailės pasaulio.


Vaidė Gaudiešiūtė Lietuvos dailininkų sąjungos narė, dalyvauja pleneruose ir bendrose parodose Lietuvoje ir užsienyje.

 

Paroda veiks iki birželio 1 d.

Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“ (Žemaitės g. 83, LT-76234 Šiauliai).
2021 05 14 – 06 01
 
Atgal