Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2021-01-11

100 šalių - 100 kaukių

Tarptautinis skulptūrų simpoziumo aljansas (International Sculpture Symposium Alliance) reiškia vieningą paramą kovoje su pandemija ir kviečia prisijungti prie organizuojamos iniciatyvos „100 šalių - 100 kaukių“

 

Sekdami Pasaulinio labdaros koncerto pavyzdžiu, vizualiųjų menų atstovai iš 100 šalių reiškia savo paramą kovoje su pasauline pandemija, dėvėdami darbe naudojamas profesionalias apsaugos priemones - kaukes. Skulptorių, kurie savo darbe paprastai dėvi apsaugančias nuo dulkių kaukes, šios pandemijos metu dėvimos kaukės simbolizuoja jų palaikymą ir pasiryžimą kovoje su šia klastinga liga.


„100 šalių - 100 kaukių“ - Tarptautinio skulptūrų simpoziumo aljanso (ISSA), vienijančio pasaulio profesionalius skulptorius ir įtakingus menininkus, visame pasaulyje sukūrusius tūkstančius monumentalių skulptūrų, iniciatyva. Šių menininkų pajamos bei profesinė veikla smarkiai nukentėjo dėl apribojimų, susijusių su COVID-19 pandemijos valdymu įvairiose šalyse.

Kviečiame išreikšti paramą Pasauliniam skulptūrų siumpoziumo aljansui (ISSA) ir dėvint kakes prisidėti prie pasauliniu mastu organizuojamos inicityvos „100 šalių -100 kaukių“.

 

 

 
Atgal