Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-08-18

(Ne) Riba / (No) Limit

Parodos atidarymas rugpjūčio 19 d., trečiadienį, 17 val. Pelėdų kalno galerijoje (A. Mackevičiaus 27, Kaunas).

Tai stiklo paroda pristatanti menininkus, kuriančius Kaune, bei įgyvendinančius savo idėjas tarptautinėse kūrybinėse erdvėse. Tai kūrėjai, kuriuos vienija medžiagiškumas – stiklas. Tačiau stiklo saviraiškos galimybėms ribų nėra. Taigi jau trečius metus stiklo paroda, lydinti Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus organizuojamą „Meno pikniką“ pristato kontrastingus kūrėjus, besirenkančius skirtingas stiklo medžiagiškumo realizacijas ir išraiškos reprezentacijas, analizuojant aktualias jiems temas bei procesus.

 

Parodos temą lėmė neeilinė situacija susiklosčiusi šiais metais, kada nežinai kur yra riba ir ne riba ir ką ji riboja? Taigi atsiradęs šis laikotarpis kaip erdvės, pasaulėžiūros, vertybių, nuovokos, kūrybingumo ar laiko tarpų skiriamasis ženklas, veikia skirtingai ir kintamai. Eksponuojamuose kūriniuose menininkai, be numatytų apribojimų, savitomis išraiškos kalbomis atskleidžia jiems rupimą ir nagrinėjamą temą. Tai tarsi asmeninių patirčių refleksijos, (ne)ribos ženklas, kur atsiskleidžia kokias temas, medžiagiškumo ir tarpusavio jungčių problemas, idėjas nagrinėja per savąjį asmeninį diskursą.

 

Parodoje dalyvauja: Audronė Andrulevičienė, Arūnas Aleksandras Daugėla, Julija Pociūtė, Laura Rainė, Paulius Rainys, Sigita Grabliauskaitė, Artūras Rimkevičius, Valda Verikaitė, Gintarė Stašaitytė, Valmantas Gutauskas.


Parodos atidarymas 2020 m. rugpjūčio 19 d. 17 val.


Parodos laikas: 2020 08 19 – 2020 09 04


Galerijos lankymo laikas: I-V 8.00 – 18.00 val., VI 10.00 – 16.00 val.

 

Kuratorė: Valda Verikaitė


Organizatorius: Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyrius
Partneriai: Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetas, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“
Rėmėjai: Kauno miesto savivaldybė

Pelėdų kalno galerija (A. Mackevičiaus 27, Kaunas).
2020 08 19–09 04
 
Atgal