Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-08-05

Editos Utarienės padėka ir palinkėjimai

Nuoširdžiai dėkoju Jums - mieli kolegos Dailininkai, Dailėtyrininkai ir Darbuotojai!

Man buvo garbė dirbti su tokiais išsilavinusiais, talentingais žmonėms, kokie esate JŪS! Kiekvienas, be jokios išimties, esate išskirtinis!
Ačiū Jums už pasitikėjimą, ačiū, kad kiekvienais metais per LDS ataskaitines konferencijas gausiai balsuodami už mano ataskaitas, suteikdavote pasitikėjimo, jog einame teisingu keliu.
Ačiū už konstruktyvią kritiką ir patarimus!
Prisipažinsiu, kad tie aštuoneri darbo sąjungoje metai buvo nelengvi, ypatingai intensyvūs, tačiau ir labai įdomūs, pilni kūrybiškumo, iššūkių bei puikių patirčių!
Kartu padarėme daugybę darbų, bendradarbiavome net su 180 įvairių institucijų, surengėme įvairiausių projektų ir parodų Lietuvoje ir užsienyje, patyrėme nuostabių akimirkų - ačiū Jums už tai :)!
Visus tuos metus didžiausias džiaugsmas man buvo pažintis su Jumis, Jūsų asmenybėmis, požiūriu, kūryba ir jos pokyčiais bei pokalbiai pačiomis įvairiausiomis temomis.
Jaučiausi pakylėtai, kai galėdavau asmeniškai kiekvienam besikreipiančiam padėti.
Manau, jog mums visiems drauge pavyko pasiekti puikių rezultatų visose srityse – net pastatus atsinaujinome kūrybos pristatymams! Drauge! Kartu! Visi!
Mielieji, dar kartą dėkoju Jums už viską! Linkiu sveikatos, džiaugsmo, asmeninės ir kūrybinės sėkmės bei kuo daugiau akimirkų, kurios leistų pasijusti laimingiausiais žmonėmis Žemėje :)!!!!
Pastaba: prisegu trumpą mūsų kartu praeitų 2012 -2020 metų gidą, jį ir 2019 m. ataskaitą rasite LDS tinklalapyje: http://www.ldsajunga.lt/Metines_ataskaitos
--
Pagarbiai
EDITA UTARIENĖ
Buvusi Lietuvos dailininkų sąjungos pirmininkė
editaradvila@gmail.com
+370 602 32220

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Atgal