Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-07-22

„MEILĖS MAŠINOS“ išlydėtuvės: parodos uždarymo renginys

Susitikimas su menininke Adele Liepa Kaunaite vyks liepos 28 d., antradienį, 18 val., LDS galerijoje "Arka"
„<...> o kas gi yra žmogus? Nereziumuotas, nesuskaičiuotas, neapibrėžtas? Bet realus. Meilė – tai pagrindinė pasaulio konstrukcija.

<...> Viena esybė. Du dalyviai. Veikėjas ir paveiktasis. Neatskiriami objektai. Tu jauti stebint juos... <...> Koks bus tavo atoveiksmis į tai?“

Liepos 28 d., antradienį, 18 val. kviečiame į Adelės Liepos Kaunaitės parodos „Meilės mašina“ uždarymo ir susitikimo su menininke renginį. Jo metu dar kartą mėginsime atsakyti į klausimą, kodėl „visi paprasčiausiai myli drugelius, bet efektyviai mindo tarakonus?“


Pristatomoje parodoje autorė kvestionuoja standartų, primestų ir ideologizuotų normų problematiką, akcentuodama meilės sampratos dirbtinumą, jos pajungimą kažkieno kontroliuojamai socialinei mašinerijai. Kertiniais parodos kūriniais persvarstomas meilės mechanizmas, galintis virsti tiek pozityvia, tiek negatyvia egzistencine patirtimi. Meilė funkcionuoja žmogaus gyvenime labai skirtingais aspektais, kartais tapdama galinga neracionalių sprendimų jėgos raiška, kurią menininkės darbuose ženklina virvutės, pajungiančios, įgalinančios ir kontroliuojančios meilės marionete virstantį žmogų.


Paroda galerijoje „Arka“ veikia iki liepos 29 d. imtinai.

 

Paroda yra galerijos kūrybinės programos, finansuojamos Lietuvos dailininkų sąjungos ir Lietuvos kultūros tarybos, dalis.


www.arkagalerija.lt

 

LDS galerija "Arka", Aušros Vartų g. 7, Vilnius
2020 07 28
 
Atgal