Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-07-15

KŪRĖJAI KVIEČIAMI REGISTRUOTIS Į FESTIVALIO „MEDŪZA“ KŪRYBINES DIRBTUVES ŠIAULIUOSE

Liepos 24–26 d. VšĮ „Begemotas“ organizuoja medijų festivalio „Medūza“ kūrybines dirbtuves, kuriose kviečia dalyvauti įvairaus profilio menininkus, kurie nebijo leistis į eksperimentus ir kurti socialiai angažuotą meną. Jau dabar skelbiama dalyvių registracija. Atvykstantiems iš kitų miestų – apgyvendinimu ir maitinimu pasirūpins organizatoriai.

 

Jei esi tapytojas, grafikas, skulptorius, fotografas, dizaineris, tattoo meistras ar turi čia dar nepaminėtų stebuklingų galių ir nori sudalyvauti eksperimentiniame meniniame vyksme, pasibūti tarp bendraminčių – laukiame tavęs Šiauliuose!

 

Tikslas – satyriškai, per Jūsų naudojamas kūrybos priemones pažvelgti į Šiaulių miesto šiandienybę, ją reflektuoti sukuriant socialiai aktyvų meno kūrinį. Festivalio idėją Jums pristatys dirbtuvių organizatoriai, tad specialaus pasirengimo nereikia.

 

Su savimi reikia turėti Jūsų kūrybai reikalingą techniką (foto aparatus, filmavimo techniką, kompiuterius su programine įranga ir pan.), grafikos ir tapybos medžiagas organizatoriai parūpins pagal poreikį (nurodyti registruojantis).

 

„Dirbtuvių metu norime ne tik suburti jaunų ir eksperimentuoti nebijančių menininkų grupę, bet kartu su jais pasiekti mieste ir už jo ribų matomo rezultato – kalbančių, miestą ir šalį budinančių darbų, kurie galės būti naudojami (tiražuojami) festivalio metu ant marškinėlių, kepuraičių, gertuvių etc.“, – sako renginio organizatoriai.

 

Kūrybinių dirbtuvių startas liepos 24 d. 15.00 val. Uždarymas liepos 26 d. 15.00 val.

 

Registracija iki liepos 20 d.

 

Registracijos forma: https://forms.gle/2vdgYDt8ChMs6eY58

 

Su užsiregistravusiais dalyviais susisieks renginio organizatoriai ir pateiks platesnę informaciją.


Begemotas mielai atsakys į visus kilusius klausimus paštu begemoclagamine@gmail.com.

 
Atgal