Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-07-13

A. Ramono ir K. Ramono paroda Trakų salos pilyje

Trakų istorijos muziejus ir dailininkai Augustas Ramonas bei Kęstutis Ramonas kviečia į dailės parodą Trakų Salos pilyje. 2020-07-15, trečiadienį, atidaroma paroda „Didieji mūšiai, didžiosios pilys“ – dviejų dailininkų, tėvo ir sūnaus grafikos kūriniai, bylojantys apie Lietuvos praeities kovų šlovę ir pilių galybę. Paroda veiks iki 2020-08-16.

Apie parodą

Dvejose Salos pilies salėse dviejų autorių – A. Ramono ir K. Ramono piešinių, ofortų ir šilkografijos kūrinių paroda. Eksponuojami 1978-2014 metų kūriniai.
Dailininkas Augustas Ramonas, gimęs 1964 m., Vilniuje, kuriantis Vilniuje ir Kaune, – grafikas, dizaineris, tapytojas šio parodoje rodo 1981 – 1982 m. Trakų Salos pilies kieme sukurtą, to laikmečio Trakų istorijos muziejaus kronikos piešinių ir ofortų seriją; 4 didelio formato kompiuterinės grafikos paveikslus iš ciklo „Didieji Lietuvos karo mūšiai“: Saulė, Žalgiris, Pabaiskas ir Ūla; taip pat Vytautui Didžiajam, LDK Gediminui ir Geležinio vilko legendai skirtus kūrinius.
Kolekciją harmoningai ir solidžiai papildo vyriausios kartos dailininko Kęstučio Ramono, g. 1936 m., – grafiko, dizainerio, dailės pedagogo ir tapytojo kūriniai, – Vilniaus, Kauno ir Trakų pilių mūrai, iškylantys iš žiedų ir abstrakcijų motyvų.

Daugiau informacijos apie Augustą Ramoną internete: augustasramonas.com
Daugiau informacijos apie Kęstutį Ramoną internete: kestutisramonas.org.
Trakų istorijos muziejus: trakaimuziejus.lt

 

Augustas Ramonas
+370 686 97 208

 

 
Atgal