Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-06-17

KVIETIMAS 2020 | ARAC MENAS & REZIDENCIJA

Galutinis terminas: liepos 13 d

Šiais metais Rumunijos šiuolaikinio meno asociacija (ARAC) Bukarešte (Rumunijoje) siūlo rezidenciją menininkams iš bet kurios pasaulio valstybės. Menininkai turės galimybę pusantro mėnesio praleisti Bukarešte ir kurti darbus parodai „Anca Poterasu“ galerijoje.

Aplikuoti gali įvairaus amžiaus menininkai, dirbantys bet kurioje šiuolaikinio meno srityje, kuriantys meno projektą, pagrįstą viena iš temų: klimato pokyčiai, migracija ir technologijų plėtra.

Meninė rezidencija vyks nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d. iki rugsėjo 12 d., paroda vyks pirmąsias dvi 2020 m. rugsėjo savaites „Anca Poterasu“ galerijoje.

Visos pragyvenimo išlaidos bus padengtos, o šešias savaites pasirinktas menininkas gyvens netoli Rumunijos sostinės senojo centro (Plantelor g. 58), 5 minutės pėsčiomis nuo Anca Poterasu galerijos (Soare g. 26).

KAIP APLIKUOTI:

Pareiškėjai turėtų pateikti šiuos dokumentus anglų kalba:
• gyvenimo aprašymą
• Portfolio (A4, PDF formato, ne daugiau kaip 10 Mb; vaizdo kūriniai ar dokumentai AVI, WMV ar „QuickTime“ formatu iš viso turėtų būti iki 500 MB). Norėdami sklandesnės siuntimo procedūros, rekomenduojame naudotis nemokamomis perkėlimo paslaugomis, tokiomis kaip Dropbox.com arba Wetransfer.com.
• Projekto pristatymą pagal darbo kryptį, pasirinkta tema rezidentūros laikotarpiu Rumunijoje.  


Atsiųskite savo paraišką iki 2020 m. Liepos 13 d. el. p. adresu: contact@arac.ro.
Norėdami pamatyti programą, apsilankykite svetainėje www.arac.ro


*Iliustracija Kazimieras Sližys, Academic Drawing 2015. Project developed during the residency in Bucharest

 
Atgal