Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-04-29

Vilniaus miesto verslo ir kultūros atstovams aktualių skatinimo priemonių gidas

Gerb. Kultūros sektoriaus atstovai,

Pateikiame Jums Vilniaus miesto verslo ir kultūros atstovams aktualių skatinimo priemonių gidą (gidas pdf. formatu pridedamas).

Šio gido tikslas – surinkti ir pateikti sąrašą pagrindinių ir aktualių priemonių, kuriomis galėtų pasinaudoti Vilniaus mieste įsikūrę verslo ir kultūros atstovai, siekdami sumažinti COVID-19 neigiamą poveikį.

Tai gairės, ieškant Jums tinkamiausių priemonių. Gide nurodyta bazinė informacija, kaip juo naudotis ir pateikiamos net 84 priemonės.

Visos priemonių nuorodos pagal subjektus, temas, veiklas, priemonių kuratorius yra aktyvios, tad ant jų paspaudus kompiuterio pelės klavišu galite nukeliauti tiesiai į aktualiausias priemones.

Prie priemonių pateiktos nuorodos, kur rasite papildomą atitinkamos priemonės informaciją ir reikalingas dokumentų formas, norint gauti vienos ar kitos priemonės paramą.

Taip pat norime priminti, kad Vilniaus miesto savivaldybė yra numačiusi skirti vienkartinę, tikslinę ir atskirais atvejais – periodinę finansinę paramą visiems vilniečiams, kurie finansiškai nukentėjo dėl karantino paskelbimo.

Dėl tikslinės paramos gali kreiptis ir savarankiškai dirbantys asmenys, kurie yra tiesiogiai paveikti karantino metu įvestų priemonių. Tarp tokių asmenų – paslaugų sektoriaus darbuotojai,

taip pat sporto bei kultūrinės veiklos organizatoriai, renginių apšvietėjai, dekoratoriai, fotografai ir kiti, gaunantys pajamas pagal autorines sutartis.

Detalesnė informacija apie tai skelbiama: https://vilnius.lt/lt/2020/04/20/i-sunkia-padeti-patekusiems-vilnieciams-vilniaus-savivaldybes-parama/

Skatinimo priemonių gidą ir papildomą informaciją apie Vilniaus miesto pagalbą gyventojams ir verslui taip pat galite rasti ir https://karantinas.lt/pagalba/.


Pagarbiai,

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyrius
Konstitucijos pr. 3–804.1 kab.
LT-09601 Vilnius
El. paštas kulturos@vilnius.lt
www.vilnius.lt

 
Atgal