Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-02-21

Skulptūros idėjos konkursas ’’Jonavos krašto ženklai’’.

2020 metais bus minimas Jonavos miesto 270 - asis gimtadienis, ta proga visuomeninės asociacijos Auganti Jonava bendruomenė nusprendė prisidėti prie minėjimo organizuojant skulptūros idėjos Jonavos miestui konkursą, pavadinimu Jonavos krašto ženklai. Tuo pačiu siekiant skatinti jonaviečių kūrybiškumą, atverti menininkų galimybes realizuoti savo sumanymus ir tobulinti kūrybinius gebėjimus, plėtoti kultūrinį gyvenimą ir stiprinti Jonavos rajono gyventojų demokratines praktikas.


Asociacija kviečia visos Lietuvos menininkus, kūrėjus, visuomenininkus, aktyvistus ir rajono gyventojus, nuo darželinuko iki senjoro, aktyviai dalyvauti konkurse ir pateikti kūrybišką skulptūros idėją, kuri žymėtų Jonavos miestą, rajoną, tapatybę, istoriją, žmones, praeitį, dabartį ar ateitį.


Pateiktos skulptūros idėjos bus viešai pristatomos ir prieinamos Jonavos visuomenei bei bendruomenėms, kviečiant balsuoti. Sprendimą dėl nugalėtojo priima asociacijos sudaryta komisija ir gyventojai. Daugiausiai balsų surinkusios idėjos autoriui bus skiriama 1000 eurų premija ir asociacija įsipareigoja įgyvendinti idėją su autoriaus ir bendruomenių pagalba.


Siūlymus ir darbus siųsti iki 2020 metų birželio 15 dienos nurodytais adresais.

Konkurso nuostatai ir priedai.

 
Atgal