Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-12-18

Kviečiame dalyvauti konkurse Saulėto meno prizas („Sunny Art Prize“)

Atviras kvietimas dalyvauti vyksta: 2019 m. rugsėjo 1 d. – 2020 m. birželio 30 d. (23:59 imtinai).

Saulėto meno prizas („Sunny Art Prize“) – tai tarptautinis meno konkursas, kurį rengia „Sunny Art Center“ Londone. Šis Didžioje Britanijoje vykstantis vaizduojamojo meno konkursas suteikia galimybę menininkams iš viso pasaulio pristatyti savo kūrinius tarptautinėje meno scenoje.


Galerijos, kuriose bus eksponuojami atrinkti darbai, įsikūrusios visame pasaulyje, tarp jų: „Sunny Art Center“ Londone, esantis prie pat Britų muziejaus ir Londono Šv. Pauliaus katedros, bei kitos partnerių galerijos Didžiojoje Britanijoje; „Harmony“ galerija Šanchajuje, Haidiano rajono Pekino centras, Guangdžou AIP galerija ir Blanco meno galerija Makao, Kinijoje.

 

Be to, konkurso nugalėtojai galės dalyvauti vieno mėnesio rezidencijų programoje Kinijoje. Viena jų – The Gao Feng Chan šventykloje.


Rezidencija. The Gao Feng Chan šventykla

 

Konkurso organizatoriai, glaudžiai bendradarbiaudami su įsitvirtinusiomis Kinijos meno institucijomis, rezidencijos metu menininkams leis pažinti istoriškai ir kultūriškai turtingas Kinijos vietas. Rezidencijos metu suteikiama nemokama studija, padengiamos gyvenimo išlaidos ir priemonės kūrybai.

 

DATOS


Atviras kvietimas dalyvauti vyksta: 2019 m. rugsėjo 1 d. – 2020 m. birželio 30 d. (23:59 imtinai).


1 etapas. Paraiškos pildomos internetu. 2020 m. liepos 10 d. internete bus paskelbta 30 atrinktų menininkų, kurie dalyvaus grupinėje parodoje „Saulėtas meno prizas 2020“ (the Sunny Art Prize 2020) Sunny Art centre.
2 etapas. 2020 m. rugsėjo 14–18 d. atrinkti darbai bus pristatyti į Sunny Art Center Londone, kur teisėjai priims galutinį sprendimą dėl pagrindinių 3 premijų nugalėtojų.
2020 m. spalio 1 d. laureatai bus paskelbti grupinės parodos atidarymo vakaro metu Sunny Art Center Londone.
„Sunny Art Prize“ paroda vyks 2020 m. spalio 1–31 d.

 

DALYVAVIMAS


Dalyvio mokestis šiame konkurse yra 25 svarai už vieną kūrinį, 32 svarai už du kūrinius, 40 svarų už tris kūrinius ir 45 už keturis kūrinius (kaina be PVM).


Konkurse laukiama paraiškų iš viso pasaulio nuo 18 metų. Keli prizų variantai pasirinkti dėl dalyvaujančių menininkų kūrybinių praktikų įvairovės: nuo dviejų dimensijų kūrinių, tokių kaip paveikslai, piešiniai ir fotografija, iki trimatės skulptūros ir keramikos, taip pat šiuolaikinių instaliacijų, mišraus žanro kūrinių, video darbų ir skaitmeninių darbų.

 

Užpildykite anketą online: https://www.sunnyartcentre.co.uk/artprize/apply/


Taip pat pridėkite:
• Kūrybinės veiklos aprašymą
• Informaciją apie konkurse dalyvaujančius meno kūrinius
• Jūsų CV ir 2 aprašymai (statements) (vienas apie jūsų vykdomą praktiką ir vienas apie jūsų pateiktą darbą).

 

KŪRINIŲ DYDŽIAI

 

Visi 2D darbai, tokie kaip tapybos darbai, piešiniai, vaizdo įrašai (įskaitant judančius vaizdus ir montavimą), turi būti ne didesni kaip 120x120cm. Visi 2D kūriniai turi būti įrėminti.


Visi trijų matmenų darbai, tokie kaip skulptūros, keramikos ir mišrių medijų kūriniai, turi būti ne didesni kaip 80x80x80cm. Instaliacijos (nesvarbu, ar pagamintos iš mišrių priemonių, ar skaitmeninės) turi būti surinktos parodoje (vietoje) ir gali siekti ne daugiau kaip 100x100x100 cm.

 

KŪRINIŲ TEMA


Kviečiami dalyvauti menininkai, kuriantys aktualiomis temomis, tokiomis kaip: globalizacija, klimato kaita, imigracija, pabėgėliai, tapatybė, lyties suvokimas it kt.

 

GRUPINĖ PARODA IR KATALOGAS

 

Grupinėje parodoje Saulėto meno centre (Sunny Art Center) Londone bus eksponuojama 30 autorių, iš kurių bus atrinkti ir paskelbti 3 laureatai bei 7 kiti menininkai. Šių 10 menininkų paroda bus rengiama vienoje iš bendradarbiaujančių galerijų Kinijoje. Taip pat kasmet leidžiamas visų 30 grupinės parodos dalyvių katalogas.


Konkurse gali dalyvauti: tapybos, skulptūros, fotografijos, keramikos darbai, originalūs printai, instaliacijos, mišrių medijų (kabinami ant sienos arba 3D), video menas (įskaitant judančius vaizdus).

 

PRIZAI

 

Pirmasis prizas
3000 svarų sterlingų
Personalinė paroda Londone
Grupinė paroda Londone
Vieno mėnesio rezidencija Kinijoje (Pekine, Šanchajuje arba Guangdžou)
Grupinė paroda Kinijoje (Pekine, Šanchajuje arba Guangdžou)

 

Antrasis prizas
2000 svarų sterlingų
Grupinė paroda Londone
Vieno mėnesio rezidencija Kinijoje (Pekine, Šanchajuje arba Guangdžou)
Grupinė paroda Kinijoje (Pekine, Šanchajuje arba Guangdžou)

 

Trečiasis prizas
1000 svarų sterlingų
Grupinė paroda Londone
Vieno mėnesio rezidencija Kinijoje (Pekine, Šanchajuje arba Guangdžou)
Grupinė paroda Kinijoje (Pekine, Šanchajuje arba Guangdžou)

 

Daugiau apie konkursą: https://www.sunnyartcentre.co.uk/artprize/

 

Taip pat: http://www.ldsajunga.lt/Konkursai1

 
Atgal